Interneta vietnes internal.tavagaisma.lv pārstāvja – uzņēmuma SIA „LightLux“ – un pircēja attiecības regulē SIA „LightLux“ sastādītie vispārīgie noteikumi un Latvijas Republikas tiesiskie akti.

SIA „LightLux“ sastādītie noteikumi:

1. Pasūtījumu noformē persona, kas veic pirkumu interneta veikalā internal.tavagaisma.lv (turpmāk tekstā – Pircējs) un internal.tavagaisma.lv pārstāvis, t.i. firma SIA „LightLux“ (turpmāk tekstā – Pārdevējs). Pasūtījuma noformēšana tīmekļa vietnē internal.tavagaisma.lv ir pielīdzināma pirkšanas un pārdošanas līguma noslēgšanai.

1.1. Pasūtījuma noformēšana

Pasūtījumu pieņemšana notiek 24 stundas diennaktī, rēķini tiek nosūtīti uz Pircēja norādīto e-pastu. Pircējs veic pasūtījumu elektroniskā veidā, pievienojot preci virtuālajā pircēja grozā. Pasūtījums tiek noformēts, kad Pircējs izvēlas funkciju Apstiprināt pasūtījumu.

Pārdevējs nosūta Pircējam automātisko rēķinu par veikto pasūtījumu uz e-pastu. Rēķins, kurš ir attēlots uz ekrāna, automātiski saglabājas internal.tavagaisma.lv serverī, un turpmāk reģistrētie lietotāji to varēs apskatīt savā kontā internal.tavagaisma.lv mājas lapā „Mans profils”.

Aizpildot pasūtījumu, Pircējām ir jāpārliecinās par ievadīto preču daudzumu, personas datiem un visai nepieciešamajai informācijai, lai varētu nodrošīnāt preču pārdošanu un piegādi. Pircējs ir atbildīgs par sava pasūtījuma pareizību.

1.2. Pasūtījuma stāšanās spēkā

Pasūtījums stājas spēkā no brīža, kad attiecīgā summa par pirkumu internal.tavagaisma.lv interneta vietnes lapā ienāk SIA „LightLux“ norēķinu kontā.

2. Cena un preces apmaksa

Preču cenas internal.tavagaisma.lv lapā ir norādītas eiro. Visas cenas ir norādītas ar 21% PVN.  Pircējs maksā par precēm saskaņā ar rēķinu, kuru sagatavoja SIA „LightLux“ darbinieks. Pārdevējs saglabā sev tiesības anulēt pasūtījumu un rēķinu, ja Pircējs neveic maksājumu attiecīgā tērmiņā. Pircējs maksā par precēm, pārskaitot naudu uz SIA „LightLux“ norēķina kontu norādītajā bankā.

2.1 SIA „LightLux“ drīkst veikt cenu izmaiņu interneta vietnē internal.tavagaisma.lv bez iepriekšēja brīdinājuma.

Reģistrēt jaunu profilu

Tev jau ir profils?
Pieslēdzies tulīt Vai Atjaunot paroli